OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Vážení zákazníci :-)

Jsme rodinná firma, tvořená čtyřmi členy. Spektrum našeho podnikání je velmi široké, nicméně se řídíme heslem „dělej jen to, co tě baví“. A tak jsme se v roce 2014 rozhodli založit společnost Europe Plus a.s., která bude zaštiťovat několik následujících projektů, které již několik let připravujeme. Jedním z projektů je právě tato nákupní galerie Alzaland.cz, ve které si můžete koupit zboží za neobvykle nízké ceny, kterých bylo docíleno vypuštěním několika nákladných článků u dodavatelů. Navíc Vám garantujeme dodání veškerého zboží zdarma až k Vám domů, což Vám nenabídne 99% českých internetových obchodů.

Jak již jsem zmínil výše, jsme čtyři, a v projektu Alzaland.cz má každý z nás na starosti něco jiného. Dovolte, abychom se Vám představili.

Jmenuji se Radek, jsem jedním ze zakladatelů nákupní galerie Alzaland.cz a starám se hlavně o marketing, grafické zpracování a zalitování produktů. Zároveň dohlížím na hladké vyřizování objednávek našich zákazníků. Největší motivace je hlavě velký zájem zákazníků právě o naší službu, jíž může jen málokterý klasický e - shop konkurovat.

Ahoj, jsem Vlaďka a jsem druhou zakladatelkou nákupní galerie Alzaland.cz. Moje práce spočívá hlavně ve správném účtování veškerých transakcí, komunikaci se zákazníky v našem zákaznickém servisu.

Ahoj mé jméno je Natálka a jsem hlavní koordinátorka zboží, publikovaného v nákupní galerii Alazaland.cz. Starám se o správné zalistování nových produktů a o kontrolu dostupnosti produktů u našich dodavatelů.

Jmenuji se Kristýnka. Já se starám o hledání nových trendů a produktů u našich dodavatelů.

A jak se nám naše snažení vede? Posuďte sami :-)

Váš tým Alzaland.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.