OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Jak to funguje? Jednoduše!

Rádi bychom Vám přiblížili podstatu fungování nákupní galerie Alzaland.cz

 

Poštovné ZDARMA na veškeré zboží?

Ano je to možné. Zboží totiž zasíláme přímo od prvotních distributorů z Číny Singapuru, nebo Taiwanu. Vzhledem k tomu, že velká část ceny zůstane ušetřena nákladů dovozců a velkoobchodníků, můžeme si dovolit za ušetřené náklady nabídnout našim zákazníkům dodání veškerého zboží zdarma na jejich doručovací adresu přímo z destinací jejich výroby.

Cenu našeho zboží v nákupní galerii se velmi často snažíme držet na úrovni konkurence.

 

A jak funguje objednání a dodání zboží?

Objednejte zboží v nákupní galerii. Po připsání platby na náš bankovní účet je vytvořena objednávka u našich dodavatelů. Vaše zásilka se zbožím je odeslána z Asie. Vy, jako zákazník kromě nižší ceny delší dodací lhůty, nezaznamená jakýkoli rozdíl v porovnání s jinými e - shopy nabízející stejné zboží. Zásilka je standardně doručena Českou poštou, popř. uložena k vyzvednutí.

 

Jak se řeší reklamace?

Dobře víme, že zasílat zboží na reklamaci zpět dodavateli do Asie vyjde běžného spotřebitele nepřiměřeně draho a hlavně to dlouho trvá. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli řešit vyřizování reklamací za Vás. Zákazník zašle reklamované zboží na naší adresu (viz. „REKLAMAČNÍ ŘÁD“) a zbytek už vyřídíme my, jako při nákupu v běžném e - shopu. Nicméně pro urychlení reklamačního řízení ve většině případů necháme dodavatele zaslat rovnou zboží nové.

V případě, že by se zásilka na cestě k zákazníkovi ztratila, bereme samozřejmě na sebe veškerou odpovědnost a na naše náklady necháme dodavatele zaslat zboží znovu.

Jak je to s platbou?

Veškeré platby je nutné uhradit před dodáním zboží. Objednávky je možno hradit pouze bankovním převodem, nebo poštovní poukázkou typu A. Platba dobírkou z podstaty zaslání zboží z Asie možná není.

Pokud máte jakýkoli další dotaz, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.